Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
Travian

Informacje o grze

Data wydania:
Wydawca:
Kategoria: Przeglądarkowe
Język: Polski
Rodzaj:
PvP: No

Zagraj teraz!
Ocena:
9/10
Opis   Recenzje  

Opis gry

Jeżeli ktoś pragnie zagrać w grę, która na pewno przypadnie mu do gustu, powinien zainteresować się ofertą Travian Games.
Chociaż gra nie wydaje się być niewiadomo jak interesująca, to jednak grają w nią osoby w różnym wieku, które w dodatku nierzadko poświęcają na to wiele godzin dziennie. Zaletą gry jest to, że nie trzeba dysponować szybkim komputerem, aby można było w nią zagrać, gdyż wystarczy tylko dowolne urządzenie z dostępem do internetu i już można zarządzać własną osadą.

Ogromną zaletą Travian Games jest to, że każdy gracz może stosować inny styl, dzięki czemu nigdy nie wiadomo jak będzie postępować nasz przeciwnik, a to z kolei sprawia, że rozgrywka jest emocjonująca i wymaga myślenia, nawet jeżeli ktoś uważa się za doświadczonego gracza. W przypadku innych tego typu gier czasami można opracować jedną strategię i dzięki niej wygrywać ze wszystkimi, ale na szczęście Travian Games nie jest taką prostą gierką, tylko dopracowaną grą strategiczną, co potwierdzają zadowoleni internauci.

Recenzje

Dodaj recenzję:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać recenzje.

Filmy

No movies.

Wymagania sprzętowe

Minimum

Optymalne

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Guest written : 30.09.2013 - 23:11
Wildo, вопрос. и соответсвеннок к AdsDock.com тоже. только на демке adsdock.com/index.php?page=demo нет возможности просматривать CTR и количество кликов? или в платной версии тоже нельзя?Ответить
Guest written : 11.02.2012 - 10:57
Wypas giera. Grałem w wiele gier przeglądarkowych ale travian zaliczam do najlepszych.
Guest written : 17.12.2011 - 14:32
Huh!!???

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik