Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
My Lands

Informacje o grze

Data wydania:
Wydawca:
Kategoria: Przeglądarkowe
Język: Polski
Rodzaj:
PvP: No

Zagraj teraz!
Ocena:
7/10
Opis   Recenzje  

Opis gry

My Lands: Black Gem Hunting to kolejna z wielu przeglądarkowych gier strategicznych typu MMO.
Tym razem wcielimy się w rolę władcy niewielkiego królestwa w niebezpiecznym świecie fantasy pełnym nie tylko przeróżnych zagrażających naszym poddanym stworów, żądnych łupu grup bandytów, ale również innych graczy łasych na nowe terytoria należące znajdujące się w rękach początkujących, a co za tym idzie nie posiadających szczególnej defensywy.

W tej produkcji studia Gravvit, po stworzeniu naszego konta możemy wybrać jedną z czterech ras, której rozwojem pokierujemy, tak więc mamy: Demony, zamieszkujące lokację oznaczoną jako Martwe Ziemie, a ich specjalnością jest bardzo szybkie wydobywanie kamienia; Mroczne Elfy zdolne do błyskawicznego wydobywania żelaza oraz drewna, ponadto są sprzymierzone z wspomnianymi Demonami; zwykłe Elfy, które mogą również szybko wydobywać drewno, ale znacznie szybciej niż wcześniej wymienieni mroczni antagoniści; Rycerze, będący w sojuszu z Elfami, specjalizujący się w wydobyciu złota oraz budowaniu przestronnych magazynów na wszelkie surowce.

Niestety, sama mechanika gry niewiele różni się od pozostałych produkcji tego rodzaju: musimy rozwijać nasze miasto, stawiając kolejne budynki oraz umocnienia, a także szkolić wojsko(warto wspomnieć, że jest dość zróżnicowane, nawet jeśli patrzeć tylko na pojedynczą rasę, co pozytywnie wybija się na tle reszty) do podboju ziem neutralnych, należących do gracza komputerowego lub żywego.
Czarne Perły, czyli waluta premium, również wpisuje się w wady gry, gdyż kompletnie zaburza ona balans rozgrywki, pozwalając między innymi na bardzo szybką odbudowę murów czy też wyszkolenia ogromnej ilości jednostek w przesadnie krótkim czasie.

Recenzje

Dodaj recenzję:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać recenzje.

Filmy

No movies.

Wymagania sprzętowe

Minimum

Optymalne

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Guest written : 09.11.2014 - 20:13
Fajna gierka , polecam :) Looking for friends to play My Lands together!
Server «Arhon». My nickname: KrisAustralian

http://mlgame.us/?state=register_simple_new&f=113270&server=miner_us_1

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik