Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
Allods Online

Informacje o grze

Data wydania:
Wydawca:
Kategoria: Po polsku, MMORPG
Język: Polski
Rodzaj:
PvP: Yes

Zagraj teraz!
Ocena:
8/10
Opis   Recenzje   Filmy  

Opis gry

Na pierwszy rzut oka, Allods Online wydaje się łudząco podobny do setek innych gier MMORPG bazujących na zasadach i stylistyce charakterystycznej dla legendarnej produkcji firmy Blizzard, a mianowicie World of Warcraft.
Bardzo istotny element gry stanowi naprawdę ciekawa oraz porządnie zaprojektowana, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością nie tylko wśród „sieciówek”, fabuła oparta na odwiecznej wojnie pomiędzy dwiema frakcjami, która jednak skutecznie odcina się od banalnej kompozycji czy nieścisłości.

Świat gry jest bardzo duży, a jego eksploracja zabierze niejednemu(bądź też niejednej) nieco czasu. Tworząc awatara musimy wybrać frakcję, dla której będziemy walczyć: Imperium oraz Ligię.

Każda z nich oferuje trzy rasy postaci mogące wcielić się w osiem oryginalnych klas, co daje łącznie aż dwadzieścia osiem możliwości kreacji bohatera.

Na uwagę zasługują również spore możliwości personalizacji wyglądu naszej postaci pozwalające na dostosowanie niemal każdego detalu wedle upodobań gracza.

Recenzje

Dodaj recenzję:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać recenzje.

Filmy

Wymagania sprzętowe

Minimum

Optymalne

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik